Четвер, 28.03.2024, 22:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Травень » 20

Упродовж всього життя ми звертаємося до книги. Але мало хто замислювався над тим, з яких частин вона складається, для чого потрібен той чи інший елемент і як, узявши книгу  до рук, ще не знаючи її змісту, не читаючи ані сторінки, можна визначити, для кого вона призначена, хто її автор, з якого міста і в якому році вона прийшла, хто малював ілюстрації. Про все це дізналися учні 3-Б класу на бібліотечному уроці «Структура книга», який був проведений бібліотекарями  міської бібліотеки. Діти дізналися про складові частини книжки: обкладинку, форзац, титульний листок та її довідкову частину: анотацію, зміст, передмову, предметний покажчик та післямову. Закріпили шко ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 593 | Додав: tetyana | Дата: 20.05.2017 | Коментарі (0)