П`ятниця, 29.03.2024, 00:12 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Червень » 14

Поняття про добро та зло закладається ще в дитячому віці. Дитинство починається з теплих материнських рук, рідної домівки, з доброго батьківського слова. Доброта – це слово із сонечком схоже. Воно зігріває, огортає теплом душі, робить життя ясним , світлим і радісним.
         Саме темі  доброти був присвячений урок – роздум «Добро починається з тебе», який провела міська бібліотека з учнями 5-8 класів  пришкільного табору «Планета дитинства» (ЗОШ №10). Бібліотекар Гук Л.П. розповіла дітям, що доброта – найбільша цінність життя, саме вона – та якість, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 753 | Додав: tetyana | Дата: 14.06.2017 | Коментарі (0)