Четвер, 28.03.2024, 12:22 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Вересень » 30

Традиційно у вересні Білицька бібліотека-філія №4 проводить цикл заходів, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек. Цьогоріч серед них і екскурсія для першокласників «Є дім у книг – бібліотека», і бібліотечний флешмоб  для мешканців міста «Час читати!», і День відкритих дверей  «Йдуть до мене читачі, зблизька і здалека», який пройшов у бібліотеці 27 вересня. В цей день бібліотекарі влаштували  екскурсії по бібліотеці для  своїх гостей, а також відео перегляди для учнів 4-Б класу ЗОШ №10 «Знай наших: відомі люди України» та  «Дива планети Земля». Приємно було почути від св ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 536 | Додав: tetyana | Дата: 30.09.2017 | Коментарі (0)