Вівторок, 23.04.2024, 15:03 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Жовтень » 11

Сучасна бібліотека  - не просто інформаційний, освітній, культурний центр – а один з центрів соціальної підтримки людей похилого віку та з обмеженими можливостями. Бібліотека – філія № 4 Добропільської міської ЦБС вже багато років плідно співпрацює з Білицьким будинком-інтернатом  для громадян похилого віку та інвалідів. Співпраця складається не тільки з книгоношення, виконання довідок по телефону, проведення спільних масових заходів, надання доступу до компютерів користувачам , а й з проведенням навчальних уроків «Компютер – друг і помічник» для бажаючих навчитися працювати за комп'ютером. Уроки комп' ... Читати далі »

Категорія: Співпраця з Будинком-інтернатом | Переглядів: 587 | Додав: tetyana | Дата: 11.10.2017 | Коментарі (0)