П`ятниця, 29.03.2024, 11:41 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Січень » 23

Другий рік поспіль  в Білицькій міській бібліотеці діє бібліотечна програма на підтримку Стратегії розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України». Ця програма має назву «Нам без книг ніяк не можна», яка спрямована на підтримку розвитку читання учнів 1-4 класів та на формування у дітей  потреби до щоденного, систематичного читання, а також сприяє реалізації творчих здібностей дітей шляхом популяризації літератури та проведення масових заходів в бібліотеці та за її межами. Кожного року розробляється план роботи, згідно якого бібліотечні працівники втілюють програму в ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 496 | Додав: tetyana | Дата: 23.01.2018 | Коментарі (0)