Вівторок, 23.04.2024, 14:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Квітень » 24

Чиста екологія, що буде сприяти нашому здоров’ю, – нездійсненна мрія людства. Наслідки техногенних катастроф будемо відчувати протягом сотень років. Так, як уже тридцять два роки не можемо забути аварію на Чорнобильській атомній станції. І не вдасться цього зробити, тому що радіація річ вкрай небезпечна. З учнями 6 класу ЗОШ № 8 міська бібліотека у співпраці зі шкільним бібліотекарем Добрелею Н.К. провела бібліомікс «Зніми рожеві окуляри». З поняттям «рожеві окуляри» пов'язують наївне й ілюзорне сприйняття об'єктивної реальності. Тобто якщо інформація про причини, наслідки та вплив радіації на організм людини замовчувалася та була недоступна більшості громадян ... Читати далі »

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 571 | Додав: tetyana | Дата: 24.04.2018 | Коментарі (0)