Субота, 20.04.2024, 06:18 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Травень » 24

Народна пісня, казка, народне мистецтво є відгомоном нашого далекого минулого. В одних пам’ятках відобразилися історичні події, звичаї слов’ян дохристиянської епохи, а в інших, таких, як орнаменти ткацтва, гончарства, вишивки, писанок, збереглися символи світогляду ранніх землеробів, культура яких  сягає часів Трипілля.  Особливу цікавість викликають орнаменти вишивки. Вишитий рушник, сорочка чи хустинка це витвори народного мистецтва, породжені гармонією ритму і кольору. Як у природі виживало довершене, так у народній культурі зберігалося й передавалося з покоління в покоління найкраще. До того ж прикрашання речей в давнину було пов’язане з віруваннями людей, із замовленнями й забо ... Читати далі »

Переглядів: 490 | Додав: tetyana | Дата: 24.05.2018 | Коментарі (0)