Четвер, 28.03.2024, 20:07 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Жовтень » 27

Вечір – зустріч «Ліричний настрій крізь роки» зібрав у читальній залі усіх небайдужих до поезії людей. Бібліотекарі радо зустрічали Копцова А.Д., Курилюк С.,  Головченко Н., Заварзіна Г.І., Мельник Н.П. та новенького поета – аматорку Сахарову Ю.

Вірші різної тематики й смішили (гуморески), й викликали сум. Адже саме римованим рядкам властиво заколисувати або, навпаки, розбурхувати уяву. Поети ... Читати далі »

Категорія: Зустрічі клубу «Пишущая братия» | Переглядів: 522 | Додав: tetyana | Дата: 27.10.2018 | Коментарі (0)

В рамках проекту «Мережа інклюзивно – мистецьких просторів в бібліотеках міста Добропілля» за підтримки Українського культурного фонду в бібліотеці – філії № 4 відбувся майстер – клас зі спеціальним класом ЗОШ № 10 (3 - 4 клас, класний керівник Тихомирова Д.Г.)з пісочного малювання «Тваринний світ». У дітей пісок асоціюється з теплом, морем, іграми із друзями. А якщо ним можна й малювати на підсвіченому склі – найкраща розвага! Малювали й диких, й свійських тварин. Майстер – клас пройшов бадьоро, з посмішками та новими знаннями!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 395 | Додав: tetyana | Дата: 27.10.2018 | Коментарі (0)