П`ятниця, 29.03.2024, 16:45 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Вересень » 26 » Бібліотека – книжчин дім!
Бібліотека – книжчин дім!

Вже стали традиційними  вересневі зустрічі бібліотекарів  з учнями молодших класів загальноосвітніх шкіл міста. Цього разу відвідувачами стали учні -  першокласники шкіл  №8 та  №10 , які  вперше  в житті прийшли до  міської бібліотеки. Книжчин дім відкрив перед кожною дитиною двері в чудову і неосяжну країну Знань.

Працівники бібліотеки перетворили екскурсію «Світ книжковий – неповторний та чудовий»  в справжнє свято. Діти читали вірші, розказували прислів’я, відгадували загадки про книгу, відповідали на питання казкової вікторини.

А бібліотекарі ознайомили дітей з правилами користування книгою та бібліотекою , кожного школяра записали до бібліотеки,  вручили кожній дитині не тільки книгу, але  і  надувну кульку та браслет.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 424 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2