П`ятниця, 29.03.2024, 00:35 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Червень » 8 » Бібліотека – краще місце на Землі!
Бібліотека – краще місце на Землі!

У літні теплі дні до нашої бібліотеки завітали діти пришкільного табору відпочинку «Сонечко» ЗОШ № 8 на екскурсію «Світом бібліотеки». На дітей чекала цікава та повноінформаційна подорож абонементами, а саме дитячим, дорослим та читальним залом. Не всі діти завітали до нас вперше, багато з них вже є постійними читачами та поціновувачами безкоштовних послуг. Особливо їм подобається можливість безкоштовно брати додому потрібні книги.

На другому місці – безкоштовне використання ресурсів Інтернет та такий необхідний у сучасному світі безкоштовний Wi-Fi! Вони знають, для чого необхідні каталоги і картотеки, розмірковували над питанням – чи потрібна бібліотека місту Білицьке. Як виявилося, на думку дітей – звісно, потрібна! А на питання: «Для чого?», - бібліотекарям відповіли: «Для того, щоб місто повноцінно жило! Було і місце для відпочинку, і безкоштовні можливості для розвитку та отримання знань. Та й , взагалі, для того, щоб поспілкуватися!»

За дітьми – майбутнє нашого міста, нашої держави, тому дослухатися до їхніх думок дорослим дуже важливо!

Категорія: Співпраця з ЗОШ №8 | Переглядів: 427 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1