П`ятниця, 29.03.2024, 00:30 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Січень » 29 » Бібліотека – місце зустрічі
Бібліотека – місце зустрічі

Наша бібліотека завжди радо вітає нових відвідувачів, які з часом стають її друзями. Нещодавно заклад відвідав Крістофер Нанн із Великобританії, м. Лідс. Крістофер працює вільним фотографом, декілька разів був в Україні, але українську бібліотеку відвідав вперше. Він багато читає у вільний час, відвідує бібліотеки свого міста. Знайомий з багатьма світовими авторами, чув про творчість Т.Г. Шевченка.

Бібліотекарі влаштували Крістоферу ознайомчу екскурсію, особливо його вразили краєзнавча виставка «Корінням давній мій Донбас», вільний і безкоштовний доступ до WiFi та комп’ютерів. Спілкувалися за допомогою супроводжуючого гостя перекладача.

Бібліотека дуже сподобалась, враження залишились тільки позитивні. Крістофер побажав нашому закладу процвітання, тому що: «Наявність бібліотеки є показником високого культурного рівня місцевого населення: від маленької людини до найстаршої».

Категорія: Гості бібліотеки | Переглядів: 1018 | Додав: tetyana | Теги: Гості бібліотеки, новини 2015 року | Рейтинг: 0.0/0