Четвер, 25.04.2024, 22:18 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Березень » 5 » БібліоУрок
БібліоУрок

Чи важливо для читачів навчатися бібліографічній освіченості? Чи цікаво це? «Так! Так! Так!» - відповіли учні інклюзивного класу ЗОШ № 10 (кл.керівник Гапон В.Д.) після проведеного бібліотечного уроку за темою «Складові частини книги».

Діти із задоволенням слухали пояснення бібліотекаря про частини книги: обкладинку, суперобкладинку, форзац, титульний аркуш, а також довідковий апарат книги. З кропіткою старанністю шукали усі елементи книги у своїх книгах, обмінювались і продовжували пошук. Доволі швидко, а головне правильно, відповідали на тестові усні питання.

БібліоУрок справив позитивне враження на дітей, зробив книгу ще ближчою! А перегляд слайдової презентації книги Андрія Бондарчука, Марини та Сергія Дяченків «Летючий капелюх» подарував масу пригодницьких вражень! На книгу з’явився справжній ажіотаж!

Тепер книзі ніяк не доведеться нудьгувати на книжковій полиці, тому що сьогодні вона знайшла собі вірних друзів – читачів!

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 1078 | Додав: tetyana | Теги: новини 2014 року, Гапон Валентина Дмитрівна | Рейтинг: 1.0/1