П`ятниця, 29.03.2024, 06:51 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Травень » 31 » Чарівне літечко прийшло!
Чарівне літечко прийшло!

Дитинство-казка, мов чарівна мить,
                                           Там завжди сонячно і світло.
                                                                                           Н.Красоткіна

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості, надії. Саме в дітях, дорослі хочуть бачити здійснення мрій і сподівань, прагнуть, щоб діти росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і батьківщину. Добрі традиції допомагають бібліотеці розкривати серця маленьких читачів.

У цьому році бібліотекарі влаштували для учнів 2 класу ЗОШ №10 (кл. керівник Науменко І.В.) літературно – музичне свято «Дивовижний світ дитинства». Щирі, веселі дитячі посмішки навіть розігнали невеликі хмаринки на небі! Велика кількість конкурсів, вікторин, рухливих ігор, хороводів,загадок нагадали про літо – найочікуванішу пору року! Дитячі пісні та вірші залишили кожному дорослому промінчик сонця у душі.

Конкурс малюнка «Мир – дітям світу» показав таланти майбутніх художників, а різнокольорові кульки полетіли у небо з посланням «Мир назавжди!» від усіх дітей!

Дорогі діти! Наша бібліотека вітає вас із Міжнародним святом захисту дітей! Бажає вам і вашим батькам та рідним здоров’я, літнього настрою, творчих здобутків та успіхів! Бібліотека пишається вами, читайлики!

Категорія: Бібліоканікули | Переглядів: 1085 | Додав: tetyana | Теги: Бібліоканікули, новини 2014 року, ЗОШ №10, Науменко І.В. | Рейтинг: 1.0/1