П`ятниця, 29.03.2024, 12:02 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Жовтень » 1 » Дивовижний світ музики
Дивовижний світ музики
Міжнародний день музики було започатковано 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів цього свята є композитор Дмитро Шостакович. Музика має величезну силу. У світі знайдеться мало людей, байдужих до музики. З музикою наше людство знайоме з давніх часів. У печерах Африки збереглися наскельні малюнки давно зниклих племен, на яких зображені люди з музичними інструментами. У цей день ми вітаємо всіх тих, хто любить музику і присвятив їй своє життя, тих, хто складає музику і дарує її людям. Напередодні цього чудового свята бібліотекарі міської бібліотеки завітали до музичної школи №2 (директор Корячко Т.Г.) Разом з учнями 6 класу провели музичний калейдоскоп «Дивовижний світ музики» . На заході діти показали чудові знання, отримані на уроках музики. Було важко визначити переможця. Учні були дуже активними, кмітливими, співали пісні, декламували вірші, прийняли активну участь у конкурсах «Відгадай композитора», «Відгадай пісню» та відповідали на загадки. Тому, призи від бібліотеки отримали всі діти. На святі було весело та цікаво. Всі присутні дійшли висновку, що музика – дивовижний світ, який здійснюють музичні інструменти. Кожну людину в житті постійно супроводжує музика. Без неї життя наше було б одноманітним і нецікавим.

Категорія: Співпраця з Музичною школою | Переглядів: 933 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1