Четвер, 28.03.2024, 21:18 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Листопад » 21 » Добрі люди – добрі справи
Добрі люди – добрі справи

Бібліотека – місце зустрічі однодумців. Особливо, якщо однодумці хочуть зробити добру справу для всього міста. Нещодавно відбулася зустріч з керівником організації захисту тварин «Вірність» та небайдужими до долі безхатніх тварин біличан.

Існує можливість впровадження благодійного проекту стерилізації безхатніх собак та кішок, які складають екосистему міста та являються майже городянами. Для цього необхідно здійснити декілька кроків: організувати місце для проведення лікарями – ветеринарами операцій, обов’язковою умовою проекту також наявність місця перетримки післяопераційних тварин, та різні побутові задачі, оскільки – якщо все складеться на користь – лікарі приїдуть на тиждень. Людей, які опікуються безхатніми тваринами, небагато, а тим більше тих, хто бере на себе відповідальність й намагається знайти господаря тваринці, або регулярно годує її. Таких небагато і вони не кричать про свої добрі справи. Але ж і проблема розмноження безхатніх собак у місті є, і проблема підкинутих щенят у ями, або на територію ринка є. Чи зникне проблема, якщо заплющувати очі? Чи можна зробити бодай щось за допомогою тих, хто навчить? Звісно, можна. І треба. Тим більше хочеться додати, що люди, які беруть участь у будь-яких добрих справах, спрямованих на допомогу тваринам, відчувають себе потрібнішими своєму місту та щасливішими. Ми ж люди, ми повинні допомагати, щоб навзаєм отримати тепло у своїй душі. Стерилізуйте своїх домашніх і безхатніх улюбленців, допомагайте  світу ставати кращим!

Категорія: Гості бібліотеки | Переглядів: 524 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1