П`ятниця, 19.04.2024, 09:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Січень » 24 » Голосно читаємо  -  легенди знаємо!
Голосно читаємо  -  легенди знаємо!

Працюючи за бібліотечною програмою «Нам без книг ніяк не можна», яка спрямована не тільки  на залучення нових читачів до бібліотеки, але і на поглиблене засвоювання  додаткового матеріалу, працівники міської бібліотеки завітали до учнів 3 –А класу ЗОШ №10  ( кл. керівник Науменко І. В.) з голосними читаннями українських легенд.

Бібліотекар розповіла учням, що окремими жанрами творчості українського народу є легенди, в яких переважає ймовірне і фантастичне. Вони схожі з казкою, але в них непізнані явища і суспільні події висвітлюються більш достовірно. Вивчаючи традиції українського народу , школярі ознайомились з легендою  «Калина-дівчина» , самостійно прочитали  «Легенду про калину» та  «Калинове гроно». В завершені  школярам був  представлений огляд  книг за  даною тематикою, які є на полицях міської бібліотеки.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 421 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2