Субота, 20.04.2024, 03:49 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Липень » 11 » Хай завжди буде сонце!
Хай завжди буде сонце!

Зустріч з дітьми дитячого садочку «Дзвіночок» - велика радість! Бібліотекарі часті гості у дитячому закладі.

Цього разу працівники бібліотеки Гук Л.П. та Піщенко Н.В. завітали до дитячого майданчику старшої групи «Чомусики» (вихователь Кириченко Н.Г.) з пізнавальною інформиною «У Сонечка на гостинах». «Для чого потрібне сонечко, яке воно?» - на ці та інші запитання малюки отримали відповіді. А ще вони взяли участь у художньому конкурсі «Миру - мир!», зробили персональну виставку малюнків.

Діти залюбки читали вірші про сонечко, відгадували загадки, робили зарядку на свіжому повітрі, уважно слухали віршовану історію дитячого письменника В. Бичка «Сонечко і хмаринка». З кожним заходом, проведеним бібліотекарями, діти здобувають не тільки нові знання, розширюють світогляд, а і отримують частинку любові й тепла.

Дуже приємно, коли чуєш: «До побачення! Приходьте до нас знов».

Категорія: Співпраця з ДНЗ №12 «Дзвіночок» | Переглядів: 1706 | Додав: tetyana | Теги: дитячий садочок «Дзвіночок», новини 2014 року | Рейтинг: 1.0/1