Середа, 24.04.2024, 02:04 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Кіт веселий походжає – малечі догоджає!
Кіт веселий походжає – малечі догоджає!

На підтримку проекту «Інклюзивно – мистецький простір» для бібліотек Добропільської ЦБС Білицька міська бібліотека – філія № 4 творить невеликі дива зі спеціальним класом ЗОШ № 10 (2-3 клас, класний керівник Тихомирова Д.Г.).

Але чи можуть бути дива невеликими, якщо творяться для дітей? Звісно, ні. У читальній залі відбулася зустріч з дітьми для теплого спілкування та – головне – створення  настінного панно в рамі «Веселий кіт» із кольорових паєток за допомогою цвяшків - пінів.

Робота з паєтками кропітка, стимулює розвиток дрібної моторики рученят, вчить концентрувати увагу. Панно складалося декілька днів, але отриманий результат порадував усіх – «Кіт» вийшов чудовий! Турбота, увага, розуміння та творчий процес - це саме те, що потрібно кожній дитині кожного дня.

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 422 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.0/2