П`ятниця, 19.04.2024, 01:25 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Квітень » 27 » Книга та комп'ютер - наші помічники
Книга та комп'ютер - наші помічники

Тривалий час книга була єдиним і основним джерелом інформації. Сьогодні у нас є ще один друг і помічник – комп`ютер. Наша бібліотека може пишатися тим, що має чотири комп`ютери. Тепер ми обслуговуємо широке коло читачів, навіть дітей з особливими вадами здоров`я. Незвичайний урок-тренінг, на якому учні інтегрованого класу ( кл. керівник Гапон В.Д ) познайомилися з комп`ютером, пройшов у читальному залі міської бібліотеки.

Завідуюча бібліотекою Краснопольська Т.В. у доступній формі розповіла про правила користування комп`ютером та мережею Інтернет і на практиці продемонструвала це вміння. Діти переглянули відео «Комп`ютер у нашому житті».

З великим задоволенням діти зробили перші кроки в ознайомленні з комп`ютером: складали пазли та виконували логічні завдання.

На перерві була організована фізкультурна хвилинка: школярі танцювали під музику, знайдену на дитячому сайті.

На цьому уроці діти не тільки попрацювали на комп`ютері, але й отримали позитивні емоції, виявивши при цьому бажання нових зустрічей з бібліотекою, де можна цікаво та весело провести час.

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 3285 | Додав: tetyana | Теги: новини 2012 року, інтегрований клас, Гапон Валентина Дмитрівна | Рейтинг: 5.0/2