П`ятниця, 29.03.2024, 16:19 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Листопад » 5 » Крокує книжка до малят
Крокує книжка до малят

Чудового осіннього дня працівники Білицької міської бібліотеки завітали в дитячий садочок „Дзвіночок”. На протязі року бібліотекарів, як завжди радо зустрічала малеча.

В рамках програми „Читаємо разом з дошколятами”, робітники бібліотеки зустрілися з дітьми середньої групи. Бібліотекар Гук Л.П. та вихователь Ременна С.Г. змогли перетворити цю зустріч в справжнє свято книги для дітей. Дітлахи познайомилися з новими книжками, слухали вірші, скоромовки, відгадували загадки.

З нагоди Дня української мови, який відзначається 9 листопада, працівники бібліотеки відвідали старшу групу дитсадка ( вихователь Кириченко Н, Г.). Малюки уважно слухали розповідь бібліотекаря про те, що мови теж, як і люди, живуть родинами, що в світі їх існує понад 5 тисяч.

Під час цікавої бесіди оченята дітей запалали справжніми вогниками радості. Вони читали скоромовки, віршики та розповідали про свої улюблені книжки.

Такі зустрічі дають змогу бібліотекарям залучити дошколят до книги, бібліотеки та справжньої любові до книги.

Категорія: Співпраця з ДНЗ №12 «Дзвіночок» | Переглядів: 1700 | Додав: tetyana | Теги: дитячий садочок «Дзвіночок», Знайомство з бібліотекою, новини 2011 року, День української мови | Рейтинг: 5.0/3