П`ятниця, 19.04.2024, 07:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Січень » 24 » Кулінарія – дев’ята муза мистецтва
Кулінарія – дев’ята муза мистецтва

Кухар – найдавніша професія людства. «Без їжі і віл не потягне»,- говориться в українському народному прислів’ї. Дівчаткам, що смачно готують, легше знайти собі доброго чоловіка, а хлопцям – визначити,чи гарною господинею буде дівчина, якщо вміє варити борщ. А найкращих кухарів випускає Білицький професійно – технічний ліцей № 83.

Цього року міська бібліотека почала співпрацю з ліцеєм за програмою «Бібліотека молоді ХХІ сторіччя». І першим заходом стали застільні посиденьки «Українські страви – магія господині». Посиденьки відбулися при повному актовому залі.

Бібліотекар Булатова О.Г. зустрічала гостей, навчала гарним манерам пані Солоху (Піщенко Н.В.) – персонажа твору М.В.Гоголя «Вечори поблизу Диканьки». Дівчатка – господині розповідали вірші, з майстром виробничого навчання кухарів Горобченко Л.В. акапельно виконали народну пісню «Ой, мій милий вареничків хоче». Вікторина «Професійна» виявила найбільш обізнаних у кулінарній справі студентів. Бібліографічний огляд «Готуємо разом – готуємо смачно» ознайомив присутніх з книгами про народні традиції кулінарного мистецтва України.

Майбутні кухарі частували гостей щойно звареним борщем і варениками з картоплею, чим довели, що добре володіють не тільки теорією, а й практикою приготування страв. До нових зустрічей, ліцею!

Категорія: Співпраця з Білицьким Ліцеєм | Переглядів: 1112 | Додав: tetyana | Теги: Білицький ліцей, новини 2015 року, співпраця з ліцеєм | Рейтинг: 0.0/0