П`ятниця, 29.03.2024, 10:37 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Листопад » 7 » Квітни, мово солов'їна
Квітни, мово солов'їна

Край, у якому зростає людина,
                              Це, любий друже, - твоя Батьківщина,
                              Знай, що нічого рідніше немає
                              Мови, якою вона розмовляє,
                              Мови співучої, нашої мови,
                              Все в ній багате від слова до слова.

( В. Зорік)

Згідно з указом Президента 9 листопада оголошено Днем української писемності та мови. Але засновано його було значно раніше – ще в 1917 році – на честь преподобного Нестора – літописця.

Цього дня традиційно влаштовують урочисті заходи, присвячені цій події. Таким святом української мови, став мовний ранок, проведений у бібліотеці з учнями 3 і спеціального класів (вчителі Кічма Н. А. , Гапон В. Д.) ЗОШ №10 « Квітни, мово солов’їна».

З великим задоволенням діти брали участь у святкуванні цього заходу. Уважно слухали вони легенду про дівчинку – Українську Мову, яка мандрувала світом шукаючи кращої долі, і знайшла її в Україні.

Проводячи дитячі заходи, бібліотекарі завжди використовують у своїй роботі ігрові елементи, які подобаються молодшим школярам. Цього разу діти теж охоче відгадували логічні цікаві завдання, запропоновані бібліотекарем.

Родзинкою свята стали вірші, ігрові завдання та пісні про мову,які підготували учні спеціального класу.

Швидко промайнув час і свято української мови закінчилося, але кожна така зустріч дає урок пізнання, любові до рідної мови, яку порівнюють з хлібом і називають дивом калиновим.

Категорія: Рідна мова | Переглядів: 1802 | Додав: tetyana | Теги: новини 2012 року, День української писемності, Нестор-літописець, Гапон Валентина Дмитрівна | Рейтинг: 3.0/2