Четвер, 28.03.2024, 19:36 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Лютий » 20 » Літературний світ кохання
Літературний світ кохання
Працівники бібліотеки-філії № 4 (Л.П.Гук та Н.В.Піщенко) провели виховний захід – караван книжок про кохання «Слово, окрилене любов'ю» на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 Добропільської міської ради. Учні 9-го та 11-го класів (кл.кер. Т.М. Зінкевич та Н.В.Гуманська )із цікавістю слухали бібліографічний огляд книг, присвячених найсильнішому людському почуттю: П.Загребельного «Роксолана» та «Розгін», К.Маккалоу «Ті,що співають у терені», Е.М.Ремарк «Три товариші», С.Маер «Молодий місяць», «Любов у листах видатних людей ХVIII – XIX ст». Розповіді про книги супроводжувалися буктрейлером на книгу Е.М.Ремарк «Три товариші», презентаціями бібліотечної книжкової виставки «Сашко+Марійка=Коханню» та «Дівчина-загадка», музичним кліпом та тестом «Прагматична чи романтична?». Учні випробували свої знання з літератури у конкурсі «З'єднай половинки». Заступник директора з виховної роботи Філіппова О.І. зазначила, що заходи,присвячені темі кохання, сприяють формуванню естетичної культури молоді, показують красу та складність людських почуттів на прикладі позитивних літературних героїв. Захід пройшов бадьоро та невимушено, залишив по собі думки про вічне, нетлінне, високе – про кохання.

Категорія: Співпраця з ЗОШ №9 | Переглядів: 851 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0