Субота, 20.04.2024, 07:03 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Вересень » 30 » Людина – творець Всесвіту
Людина – творець Всесвіту
Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку бібліотекарі бібліотеки – філії №4 завітали до Білицького будинку – інтернату для ветеранів та людей похилого віку (директор Коцар К.І.) на творчі посиденьки «Життєвий листопад». Осінь – золота і прекрасна, глибока і гарна, багата і багряна, красива, сумна, суха і дощова, рання і пізня, тиха і щедра, золотава і сонячна. Осінь – це улюблена пора багатьох живописців, композиторів, творчих людей. Мабуть тому, що почуття «осінь» живе в душі кожної людини, і щороку разом із природою кожен переживає його, переживає свій листопад. Але в цей чудовий, осінній день ми зібралися на творчі посиденьки. Завідуюча бібліотекою Краснопольська Т.В. познайомила присутніх зі збірками місцевих поетів – аматорів Копцова А.Д. «Мой край», «Мы сами боги», «Про комплекс «Белицкое» наше, что есть в округе краше?», Бахтина Е. «От иронии к сарказму», Брика В. «Гармония бытия», Васильева С. «Рифмы сердца», а також поетичними збірками білицьких та добропільських поетів : «Крылья надежды», присвячені 50 – річчю міста Добропілля, «На крыльях надежды»,присвячені 55 – річчю міста Добропілля та «Чувства вслух»,присвячені 100 – річчю міста Білицьке та 50 – річчю шахти «Білицька». В цих збірках йде відверта розмова про сучасність, про самі таємні людські почуття, роздуми над змістом життя, про рідний край, про природу, рідну шахту, людей, дружбу, кохання. Бойко Анжеліна Олександрівна (психолог) та Ольга Леонідівна Янкович (соціальний працівник) зі своїми підопічними підготували осінню ліричну замальовку. Мешканці будинку – інтернату Людмила Півоварова, Лариса Гаєвська, Олексій Денисов, Ю.К. Федоров продекламували вірші про природу, кохання, життя. Свою виставку картин «Листопад» Федоров Ю.К. присвятив золотій порі року – осені. Коли б перенести з картини мелодію фарб на музику, то це була б усьому світу відома українська народна пісня! Людина – творець Всесвіту, і від неї залежить , яким буде її життя. Найпрекрасніші і найщасливіші люди ті, хто живе, дбаючи про щастя інших. Тож у різних життєвих ситуаціях залишайтеся на висоті. Ніколи не втрачайте віри. Життя веселково смугасте, і в ньому чергуються успіхи і невдачі, злети і падіння, але позитив завжди буде допомагати всім бути на висоті – і в творчості, і в коханні не тільки навесні, а й восени! Творчі посиденьки допомогли усім присутнім відчути спільність ідей та інтересів, проявити і показати себе, послухати думки інших, а головне – підтвердити, що без книги життя було б безбарвне і сумне. Хай біда і горе обходить ваш дім, Доброго здоров’я зичим вам усім!.

Категорія: Співпраця з Будинком-інтернатом | Переглядів: 959 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1