П`ятниця, 29.03.2024, 15:01 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Березень » 7 » Лунай , шевченківське святе слово!
Лунай , шевченківське святе слово!

Гаряче й глибоке Тарасове серце,

І широке, немов синє море,-

То тихе і лагідне,як раннє озерце,
                        То грізно бурливе й суворе!

(«Тарасове серце»,
                                       Митрополит Іларіон /Іван Огієнко/)

Найвідоміший поет, художник і просто велика людина, ім’я якої знає кожний, це – Тарас Григорович Шевченко – національний пророк України.

Його біографія назавжди залишається яскравим прикладом незламності людини, життя якої окрилене благородною метою визволення від національного і соціального гніту, боротьбою за щастя всіх людей.

Напередодні святкування всією країною 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, бібліотекарі оформили книжкову виставку «Тарас Шевченко –великий національний пророк», старшокласників запросили на літературно-музичну вітальню «Шлях до Кобзаря» , а для учнів інклюзивного класу (кл. керівник Гапон В.Д.) провели вікторину «Живи,поете, в пам’яті людській».

Заходи, проведені бібліотекою, дали можливість користувачам бібліотеки дізнатися багато цікавого про життя і творчість геніального поета.

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 966 | Додав: tetyana | Теги: інклюзивний клас, Тарас Шевченко, новини 2014 року, Гапон Валентина Дмитрівна | Рейтинг: 5.0/1