Вівторок, 23.04.2024, 22:18 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Листопад » 20 » Магія дівочої краси
Магія дівочої краси
«Краса врятує світ» - найвідоміший афоризм, що стосується краси. Але не просто врятує, а вже рятувала багато разів і допомагала знаходити врівновагу у житті. Адже краса є в усьому: у кленовому осінньому листі, у польоті вільного птаха, в очах рідної бабусі, у дівочому обличчі. Саме красі 20 листопада був присвячений літературний калейдоскоп «Формула дівочої краси» у рамках програми «Бібліотека – молоді ХХІ століття», проведений з учнями Білицького професійно-технічного ліцею № 83, що навчаються за спеціальністю «Кухар-кондитер» (майстри виробничого навчання Фурсова О.І., Безсонова Е.В.) Презентація-роздум «Краса вічна» допомогла зробити висновок – чи залежить краса зовнішня від краси душевної, чи має дівоча краса національність, чи можна вважати красу «штучну» справжньою. Діалог з молоддю довів, що дівчатка вміють берегти красу, а рецепти гарного щоденного вигляду, вибрані з журналів «Здоров’я», «Караван», «Єдина» та «Ліза» допоможуть їм квітнути навіть у дощову погоду! Головне – навчитися випромінювати позитив, вміти цінувати себе та поважати інших людей. «Рученьки, мов крила пташки, оченята, як зірочки…» Бережіть, юні леді, свою вроду, знаходьте навіть у смутку краплинку добра, нехай ваші очі сяють тільки від щастя! А допоможуть вам у цьому журнальні та неперіодичні видання, які можете підібрати у бібліотечному фонді нашої книгарні!

Категорія: Співпраця з Білицьким Ліцеєм | Переглядів: 1018 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0