П`ятниця, 29.03.2024, 09:38 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Травень » 30 » Найдорожче у світі - дитина!
Найдорожче у світі - дитина!

Сяйвом сонце все залите,
                             В нас гостює справжнє літо:
                             Кольорове та яскраве,
                             Запашне, смішне, цікаве!

Літо, літо, літечко! Нарешті прийшла найулюбленіша пора року дітей: пора літніх канікул, веселощів і корисного відпочинку!

Літо завітало до міської бібліотеки. Бібліотекарі провели цікавий захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей «Мелодії дитинства», на який були запрошені учні 1 класу ЗОШ №10 (кл. кер. Науменко І. В.). Дитячій радості не було меж, коли на святі з’явився казковий герой Тигрик. З ним діти діставали зі скриньки завдання «Загадковий кросворд», «Впізнай книжку», «Збери прислів’я», «Фауни і флори дивний світ».

А ще майстерно виконали пісню і гарно намалювали все, що дарує їм день Захисту дитини, символом якого стали долоньки.

Дитячі усмішки сонячними зайчиками залишились у бібліотеці, яка завжди привітно запрошує всіх до себе в гості!

Категорія: Бібліоканікули | Переглядів: 1261 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1