Субота, 20.04.2024, 13:18 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Жовтень » 12 » Ми роду козацького діти
Ми роду козацького діти

Щороку 14 жовтня ми святкуємо головне осіннє Свято – день Покрови Пресвятої Богородиці, а також День українського козацтва. Ці свята взаємопов’язані, тому що козаки завжди вважали Богородицю своєю захисницею.

Напередодні свята у міській бібліотеці був проведений інформаційний коктейль «Тієї слави козацької повік не забути» з учнями інклюзивного класу ЗОШ №10 ( Кл. керівник Гапон В. Д.). На заході діти дізналися хто такі козаки, де і коли вони жили, як були зодягнені і яку їжу готували тощо. Вислухавши розповідь бібліотекаря про козаків, учні залюбки відповідали на питання вікторини «Козацька», а також взяли участь у козацьких розвагах. Із задоволенням діти відвідали черговий сеанс мультсерпантина, на якому подивилися мультфільм «Як козаки сіль купували».

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 1372 | Додав: tetyana | Теги: Гапон Валентина Дмитрівна, новини 2013 року, день українського козацтва | Рейтинг: 1.0/1