П`ятниця, 29.03.2024, 09:52 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Грудень » 3 » «Милосердя і доброта – людства два крила»
«Милосердя і доброта – людства два крила»

У Білицькій музичній школі №2 пройшов вечір «Милосердя і доброта – людства два крила».

Підготували його викладачі музичної школи та бібліотекарі бібліотеки – філії №4. На захід були запрошені  ветерани, міські поети, користувачі  бібліотеки та мешканці міста. Ведучими  на святі були: викладач  Губа Олена Олімпіївна та бібліотекар Алтанець Віра Іванівна. У виконанні хору духовного співу «Благовіст» ( керівник  Губа Григорій Іванович) прозвучали твори  композиторів: Д. Бортнянського, П. І. Чайковського, М. Д. Леонтовича, О. Архангельського, С. С. Прокоф’єва, В. Стеценка та ін..

Духовний спів – це мистецтво особливої  емоційної сили. Бо він змушує замислитись над життям, тривожить серце і душу своєю величчю та неповторністю. Присутні  полинули у безмежний світ духовного співу. Всі захоплено слухали чаруючі голоси  хору.

Гості висловили слова подяки за таке чудове свято для душі, побажали колективу міцного здоров’я, успіхів та натхнення.

Все минає, а музика - вічна. Хай щастить Вам. Хай Бог Вас оберігає!

Категорія: Співпраця з Музичною школою | Переглядів: 2359 | Додав: tetyana | Теги: новини 2011 року, музична школа | Рейтинг: 5.0/2