Субота, 20.04.2024, 16:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Вересень » 20 » Місцями козацької звитяги
Місцями козацької звитяги

Козацька доба: що ми знаємо про цей славетний період в історії нашої Батьківщини? Щоб краще розкрити сторінки нашого минулого в стінах міської бібліотеки була проведена гра-подорож «Хай з козачка виросте козак» з учнями інтегрованого і 3-го класів ЗОШ №10.

З цікавістю діти слухали розповіді бібліотекарів про супер-людей козаків-характерників, які вміли відмикати замки без ключа, брати голими руками розпечені ядра, бачити на далеку відстань. Їм не страшні були ані вода, ані шабля, ані куля.

Сучасні козаки і козачки брали участь у мовних змаганнях: «Хто швидше?», «Казковий кросворд», розповідали про символіку України, а також танцювали і співали пісень.

Швидко і весело промайнув час. Але діти залишилися задоволені святом у бібліотеці дізналися багато цікавого та нового, мандруючи історичними стежками козаччини.

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 1287 | Додав: tetyana | Теги: інтегрований клас, новини 2012 року | Рейтинг: 3.7/3