Четвер, 18.04.2024, 12:38 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Листопад » 3 » На гостини до улюбленого письменика
На гостини до улюбленого письменика

Майже у кожної дитини  є книжки та мультфільми , які стали улюбленими  ще з дитинства . Це казки «Дванадцять місяців», « Сказки о глупом  и умном мышонке», вірші «Вот какой рассеянный», «Мяч», «Детки в клетке»  та інші. Але не кожен знає, що їх автор -  відомий
          Саме з нагоди 130 – річчя з Дня народження  поета  та казкаря на дитячому абонементі Білицької міської бібліотеки оформлена книжкова виставка «На гостини до С.Я. Маршака» для дітей молодшого та середнього шкільного віку. На ній представлені  книжки бібліотечного фонду, які читали не одне покоління наших читачів. Адже найцінніше у віршах Маршака те, що якось непомітно вони привчають нас гордитись добрим серцем людини, любити її вмілі руки, захоплюватись могутністю її розуму!

Категорія: Виставки | Переглядів: 699 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0