Четвер, 25.04.2024, 08:09 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Жовтень » 4 » На мультсерпантин до бібліотеки
На мультсерпантин до бібліотеки

У той час, коли в деяких бібліотеках падає відвідуваність, до Білицької міської бібліотеки діти приходять цілими групами. Щотижня в читальному залі бібліотеки вони відвідують мультсеанси.

Бібліотека збирає малечу та школярів для перегляду та обговорення мультфільмів пізнавальної тематики.Неформальні заходи, які згуртовують та розвивають підростаюче покоління, повинні існувати. Бібліотека має техніку, але, головне, кваліфікованих співробітників, відкритих для нових форм роботи.

Уже те,що бібліотекарі змогли зацікавити стількох глядачів, для нас досягнення, а зупинятися ми не збираємося. Але для кращого показу нам потрібен відеопроектор та колонки. Тому просимо владу та небайдужих до підростаючого покоління людей допомогти бібліотеці.

Категорія: Про бібліотеку | Переглядів: 1111 | Додав: tetyana | Теги: новини 2013 року | Рейтинг: 1.0/1