П`ятниця, 19.04.2024, 11:29 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Березень » 13 » На вічнім шляху до Шевченка
На вічнім шляху до Шевченка

В історії культури кожного народу є митці, імена яких, як найдорожча національна святиня й гордість, овіяні особливою любов’ю і славою. Таким митцем України по праву є Тарас Шевченко – геніальний поет, художник, мислитель, який з найбільшою повнотою відбив у своїй творчості прагнення і думки свого народу.

Білицька міська бібліотека провела низку заходів, присвячених 200- річному ювілею Кобзаря. Серед них і літературна подорож «Тарасової душі криниця» з вихованцями дошкільного закладу «Дзвіночок» (вихователі Кириченко Н.Г. і Мамаєва О.В.), яка відбулася в дитячому відділі бібліотеки. Діти дізналися про життєвий і творчий шлях народного поета. З особливою зацікавленністю вони слухали про його родину і дитинство. Маленькі гості декламували вірші Тараса Шевченка, відповідали на питання тематичної вікторини.

Для багатьох дітей ця перша зустріч у бібліотеці стала незабутньою, тому що через образне слово великого поета у їх душі були закладені зернятка доброти, любові до України, свого народу, рідної мови та світлого образу Тараса Шевченка.

Категорія: Шевченківські заходи | Переглядів: 1136 | Додав: tetyana | Теги: Тарас Шевченко, новини 2014 року | Рейтинг: 5.0/1