П`ятниця, 29.03.2024, 02:15 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 24 » «Найкращий читач року – 2016» міський конкурс дитячого читання
«Найкращий читач року – 2016» міський конкурс дитячого читання
24 березня 2016 року був проведений 2-й етап конкурсу дитячого читання "Найкращий читач року - 2016″, який відбувся в ЗОШ № 10 м. Білицьке. До програми конкурсу були залучені переможці першого етапу конкурсу серед учнів 6-8 класів ЗОШ №8, №9, №10, №11. До складу журі входили: Краснопольська Т.В. завідуюча бібліотекою – філією №4 Добропільської міської ЦБС, Гук Л.П. бібліотекар дитячого відділу обслуговування бібліотеки – філії №4, Петрова Т.О. бібліотекар ЗОШ №10, Міськова Н.В. бібліотекар ЗОШ №8, Трач Ганна Геннадіївна бібліотекар ЗОШ №9, Климко Любов Іванівна бібліотекар ЗОШ №11. Учасники відбіркового туру відповідали на запитання літературної вікторини, розповідали про свої книжкові уподобання, аналізували прочитані книги. Усі діти продемонстрували свою начитаність, ерудицію та артистичність. Виступи були яскраві, цікаві та змістовні. Компетентне журі, з представників бібліотек визначили кращих з кращих. Критерієм відбору були: начитаність, вміння викладати свої думки, ораторська майстерність, комунікабельність, творчі здібності. Журі довго радилося, було важко вибрати кращих, так як всі діти дуже старалися і відмінно виступили. Але конкурс є конкурс, і повинен бути переможець! Переможцями конкурсу дитячого читання «Найкращий читач року - 2016» стали: Шевченко Наталя учениця 6 класу ЗОШ №10, Кравченко Дмитро учень 7 класу ЗОШ №10, Стребіж Владислава учениця 8 класу ЗОШ №10. Приємні враження залишилися від дружньої атмосфери,артистизму учасників та ведучої заходу. Ось і закінчився 2 етап міського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач року – 2016». Дякуємо усім за участь. Конкурсантам та переможцям – за глибокі знання, блискучу ерудицію. Ми щиро вітаємо наших переможців. Бажаємо їм міцного здоров’я, натхнення та великих перемог, нехай книга стане гарним і добрим супутником на все ваше життя!

Категорія: Конкурси | Переглядів: 907 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.0/2