П`ятниця, 29.03.2024, 01:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Квітень » 4 » Наші пернаті друзі
Наші пернаті друзі

Невід’ємною частиною життя людини є навколишнє середовище та природа. На земній кулі немає такого куточка, де не було би тваринного світу, зокрема птахів. Їх налічують близько 8600 видів. Ми насолоджуємося від співу різноманітних пташок, їхнього яскравого оперення. Проте, багатьом тваринам на Землі загрожує небезпека. Тому щороку 1 квітня в нашій країні відзначають Міжнародний день птахів.

До цієї події працівники міської бібліотеки разом з учителем допоміжного класу Гапон В Д. провели цікаву гру-подорож «Птахи – наші друзі», підготували книжкову виставку «Жива душа природи». З великою зацікавленістю діти слухали розповіді бібліотекаря Гук Л.П. про міграцію птахів у Донецькій області, а також дізналися про те, що найменша пташка на Землі колібрі, яка важить всього 2,5г і робить 80 змахів у секунду.

Діти прийняли участь у діалозі ведучих: відповідали на питання і загадки, а також грали в ігри: «Хто зайвий?», «Гра анаграма», «Склади і запиши», «Склади речення».

Всі рольові ігри мають великий позитивний вплив на світогляд дітей, привчають їх до книги та бібліотеки.

Діти із задоволенням показали фрагмент казки про синичку, декламували вірші (Лінкіна А. «Весна», Полегенький О. «Сонечко», Стегній Д. «Синичка»).

Завідуюча бібліотекою подарувала дітям на згадку про свято настільну гру «Лото».
Лише завдяки таким заходам у школярів виховується почуття прекрасного, любові й дбайливого ставлення до природи.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 2648 | Додав: tetyana | Теги: новини 2012 року, Міжнародний день птахів, інтегрований клас, Гапон Валентина Дмитрівна | Рейтинг: 5.0/3
1 Виталий
Отлично освещенная весенняя тема