Четвер, 25.04.2024, 13:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Грудень » 20 » Обласний конкурс дитячої творчості "Мій рідний край"
Обласний конкурс дитячої творчості "Мій рідний край"

Протягом березня – жовтня 2012 року тривав обласний конкурс дитячої творчості «Мій рідний край», присвячений 80-річному ювілею Донецької області.

Конкурс проводився управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації, управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації, обласною бібліотекою для дітей ім. С. М. Кірова за участю Донецького обласного відділення Дитячого фонду України.

В конкурсі брали участь діти від дошкільного віку до старшокласників, які виконували яскраві, чудові, оригінальні роботи в двох номінаціях — літературній та образотворчій. До обласного оргкомітету надійшло майже 500 робіт з понад 30 міст та районів області.

У грудні 2012 року в Донецькій обласній бібліотеці для дітей ім. С. М. Кірова пройшло свято за підсумками обласного конкурсу дитячої творчості «Мій рідний край».Переможці м. Білицьке: Костєва Катерина, Піщенко Максим. Вітаємо переможців. Так тримати!

Категорія: Конкурси | Переглядів: 1188 | Додав: tetyana | Теги: Конкурс, новини 2012 року | Рейтинг: 4.0/4