Середа, 24.04.2024, 10:39 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Березень » 14 » Підсумки конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
Підсумки конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
В бібліотеках Добропільської міської  ЦБС з нагоди Дня охорони праці в Україні з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці, проведено конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».  Активну роботу з організації  та  проведення конкурсу провели бібліотечні працівники бібліотек-філій №1, 2, 3, 4, ЦМБ  та залучили до творчої діяльності своїх користувачів.

Представлені конкурсні роботи дітей виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки. Діти найбільше  звернули увагу на  тему безпечного ведення робіт у вугільній промисловості, медичній сфері,  будівництві, на транспорті.

В Центральній міській бібліотеці проводиться виставкова експозиція найкращих за задумом робіт учасників.

Серед всіх учасників визначені переможці. У другій  групі (роботи авторів старшої вікової категорії -від 11 до 14 років) переможцями від бібліотеки-філії № 4 стали:

1 місце - Піщенко Денис (13 років)  з малюнком «Небезпечні професії»

Категорія: Конкурси | Переглядів: 6093 | Додав: admin | Теги: Конкурс, новини 2012 року | Рейтинг: 5.0/1