Четвер, 25.04.2024, 03:44 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Жовтень » 12 » Осінь - чудова пора
Осінь - чудова пора

Осінь – чудова пора. Любить осінь дітвора.

Вишиває осінь на канві зеленій
Золоті квітки.
Квіти оживають, і з дерев спадають
Жовті нагідки

(О. Олесь)

Осінь золота… Вкривається багрянцем клен. Він стоїть замріяний біля школи, ніби сумує, що надійшов жовтень. Але не сумують дітлахи, які вибігають на галявину. Серед них дівчинка – осінь в золотистому вбранні. Вона всюди: розвішала багряні ліхтарики на деревах, провела у вирій пташок, допомогла звірятам готуватися до зими. А ось і лісові звірята: їжачок, ведмедик, білочки та зайці. Вони танцюють веселий танок з дівчинкою, вбраною в наряд осені. Ось так чудово розпочалася незвичайна гра – забавлянка «Осінь – чарівниця», яку підготували для дітей допоміжного класу вчитель Гапон В. Д. та працівники міської бібліотеки. Діти дізналися про те, які птахи відлетіли у теплі краї, як називаються осінні місяці та багато іншого. З великою зацікавленістю вони слухали розповідь бібліотекарів про дари осені, про заготівлю запасів на зиму. Всім дітям сподобалася дидактична гра «Пізнай за описом», в якій школярі описували дерева і відгадували їх назву.

На заході діти читали вірші про осінь, танцювали, відгадували загадки. Швидко і весело проминув час, але чарівне дійство запам’яталося. Свято звеселило дітей, згуртувало, дало можливість проявити свої вміння та здібності, а також познайомило їх з народним календарем,за допомогою віршів розкрило красу чудової пори року красуні осені.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 2511 | Додав: tetyana | Теги: новини 2012 року, інтегрований клас, Гапон Валентина Дмитрівна | Рейтинг: 4.0/4