Четвер, 25.04.2024, 08:58 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Вересень » 25 » Подорож книжковим містом
Подорож книжковим містом

Чудові хвилини спілкування подарували працівники міської бібліотеки дітям інклюзивного класу ЗОШ №10 ( кл. керівник Горохова Т.І.) , запросивши учнів на гру – подорож «Подорожуємо книжковим містом». Маленькі відвідувачі  із задоволенням відгадували загадки, розфарбовували розмальовки з улюблених казок , відповідали на питання вікторини «З якої казки?». Напередодні  святкування 100-річного ювілею  українського педагога та письменника Василя Сухомлинського бібліотекар Гук Л.П.  ознайомила дітей з творчістю цієї видатної людини, на творах якої зростало декілька поколінь. Діти не тільки слухали казки письменника, але й приймали  активну участь в обговоренні книги «Куди поспішали мурашки».

На згадку про відвідування бібліотеки школярі отримали кульки та гарний настрій.

Категорія: Корекційний клас ЗОШ №10 | Переглядів: 696 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1