П`ятниця, 19.04.2024, 00:33 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Червень » 3 » Подорож у країну Правил дорожнього руху
Подорож у країну Правил дорожнього руху

Дорогами  міста мчаться різні машини, вантажівки, автобуси, тролейбуси. І з кожним роком їх стає все більше. Для того, щоб на дорогах було безпечно, весь автотранспорт підкоряється  законам вуличного руху. Знати й виконувати ці закони повинні і всі пішоходи.  Правила дорожнього руху необхідно вивчати з дитинства. Ці знання допомагатимуть кожному уникнути неприємностей, які можуть трапитись на вулиці, а іноді й врятувати життя.

Ознайомити дітей із правилами  безпечної поведінки на дорозі – мета, яку поставили перед собою  організатори мультсерпантину «Подорож у Країну правил дорожнього руху»: вихователі та бібліотекарі.

На мультсерпантин до бібліотеки  були запрошені діти, які відпочивають у пришкільному  таборі «Веселка»(директор Бєланова І.В.)

Після перегляду пізнавальних мультфільмів, почалися обговорення. Діти  вивчили основні знаки, як правильно переходити вулицю на пішохідному переході і на що потрібно звернути увагу, щоб не стати жертвою дорожньо-транспортної пригоди. Вони продемонстрували добрі знання з правил дорожнього руху.

Категорія: Бібліоканікули | Переглядів: 662 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0