П`ятниця, 19.04.2024, 10:34 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Жовтень » 21 » Рідна хата – наша берегиня
Рідна хата – наша берегиня

Чергове засідання народознавчого клубу «Калина» відбулося в міській бібліотеці. Цього разу учні 4 класу ЗОШ №10 ( кл. керівник Бєланова І.В.) відправились з бібліотекарем Гук Л.П. у цікаву подорож до давньої української хати.

Діти дізналися багато нового про оселі, які будували наші предки. З великим задоволенням діти взяли участь у грі «Розумні долоньки», вікторині «Дай правильну відповідь», відгадуванні загадок та головоломок.

На пам'ять бібліотеці діти залишили свої малюнки за темою «Старовинна українська хата». Особливу насолоду та чудовий настрій отримали школярі від перегляду мультфільму «Жив - був пес».

Такі зустрічі прищеплюють дітям не тільки любов до рідного краю, села, батьківської хати, але і почуття радості від необхідності своєї праці.

Категорія: Народознавчий клуб «Калина» | Переглядів: 1462 | Додав: tetyana | Теги: народознавчий клуб «Калина», новини 2014 року | Рейтинг: 1.0/1