П`ятниця, 29.03.2024, 03:20 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Червень » 11 » Сучасна бібліотека
Сучасна бібліотека

Сьогодні бібліотека міста Білицьке є сучасною установою, де можна отримати необхідну інформацію. До послуг відвідувачів 4 комп’ютери, безкоштовний Інтернет, зона Wi –Fi, принтер, сканер, ксерокс.

Безкоштовні Інтернет – послуги бібліотеки допомагають задовольнити запити читачів у інформації. А питання, з якими звертаються користувачі різноманітні: це і перегляд політичних та економічних новин, прогноз погоди, автомобільні новини, застосування новітніх технологій у медицині, пошук текстів улюблених пісень, пошук людей за кордоном і спілкування з ними. В Інтернет – центрі проводяться індивідуальні та групові навчання. Бібліотека пропонує книги для дорослих та дітей, довідкову та учбову літературу.

5 червня 2013 р. методисти міських та районних ЦБС Донецької області відвідали Білицьку бібліотеку – філію №4. Вони отримали багато приємних вражень від наглядної популяризації літератури та масової роботи бібліотеки.

Категорія: Про бібліотеку | Переглядів: 1101 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1