Четвер, 28.03.2024, 12:42 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Вересень » 25 » Світло читання сяє  яскраво!
Світло читання сяє  яскраво!

До Всеукраїнського дня бібліотек. До найтеплішого свята вересня, до титанічної праці по збереженню найкращого винаходу людства – книги та обслуговуванню читачів, до Всеукраїнського дня бібліотек бібліотекарі провели відео – екскурс «Цей дивосвіт – бібліотека!» для читайликів початкової школи. Разом здійснили подорож бібліотеками Європи та Америки, дізналися, у якій бібліотеці відбувалися зйомки фільму про Гаррі Поттера, роздивлялися сучасні архітектурні бібліотечні споруди, дивувалися величезним світлим простором, у цьому побачили відмінність від наших бібліотек.

Але спільне одне – головне місце відведене – книзі. Що б робило людство без книг? Навіщо вміти читати? На ці та інші питання шукали відповіді разом з гостями заходу. Було приємно, що діти, дізнавшись про День бібліотек, привітали нас, бібліотекарів, зі святом! Це було неочікувано, але дуже приємно.
Дорогі колеги! Шановні читачі! Вітаємо вас зі святом книги, бібліотеки, читання загалом – Всеукраїнським днем бібліотек! Бажаємо вам найкращих книг, приємного спілкування, теплих осінніх днів та простого читацького щастя – завжди радо відчинених дверей найсучаснішого місця на планеті – бібліотеки!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 463 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1