Середа, 24.04.2024, 01:15 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Червень » 12 » Свіже повітря сприяє читанню!
Свіже повітря сприяє читанню!

Влітку неможливо не насолоджуватися сонечком, зеленою травичкою, ароматом квітів та  співом пташок. А бібліотека пропонує поєднати приємне із користю з метою популяризації видань та послуг! А саме цікавою для читачів формою роботи – читальний зал на свіжому повітрі.

Діти дізналися про періодичні видання відповідного їхнього віку, які завжди чекають на них у читальній залі, про книги українських та зарубіжних письменників, які створюють атмосферу захвату та сприяють розвиткові фантазії. А головний «плюс» бібліотеки на свіжому повітрі – відпочинок від гаджетів, відкрите спілкування з книгою та водночас із природою! Усі присутні зігрілися променями літнього сонця, ближче дізналися про власні літературні смаки, обрали собі книгу, яка до вподоби, ще й обговорили про різницю між книгою та її екранізацією.

Подібні заходи, по -  перше, важливі своєю можливістю приємного спілкування, по – друге, підказують, що свою вільну годинку можна завжди провести у міській бібліотеці за читанням цікавої книги!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 464 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1