Четвер, 25.04.2024, 04:03 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Березень » 21 » Тут все священне, все твоє, бо зветься просто рідним краєм
Тут все священне, все твоє, бо зветься просто рідним краєм

Місто  Добропілля - наш дім, наша маленька батьківщина. Славне дзвінке ім'я, життя і славу дало йому добре поле, його золоті ниви, що дарують людям хліб і підземні вугільні пласти, що дають світло, тепло і могутність нашому краю. Добропільські поети відтворили красу рідного краю в слові, серцем оспівали його велич.

На захід у бібліотеку ЗОШ №10 були запрошені: Казанчук Т. П.(місцева поетеса), учні молодших класів та члени батьківського комітету ЗОШ №10.

Учні 11 класу ЗОШ №10 Рак В., Крилова Н., Губа Ю. розповіли про далеке минуле нашого краю, про перше заселення добропільських степів, заснування чумацького шляху та чумацьку криницю, нині тут завод "Золотий колодязь".

Ленко А. розповів про пласти камяного вугілля, які вперше були знайдені на території Добропільщини та про братів Єніних, які заснували перші кустарні кам'яновугільні копальні біля села Завидово - Кудашево.

Літературну мандрівку "Моя Добропільщина" бібліотекар міської бібліотеки Алтанець В. І. присвятила 60 - річчю міста Добропілля.

На заключення заходу діти прочитали вірші  місцевих поетів та з увагою слухали виступ Казанчук Т. П. , яка з гордістю читала вірші про свою маленьку батьківщину.Побажала молоді бути гордими за свій край, свій народ. Гідно нести естафету старшого покоління.

Присутні щиро подякували організаторам  за успішно проведений захід.

Категорія: Рідний край | Переглядів: 1419 | Додав: tetyana | Теги: новини 2013 року | Рейтинг: 1.0/1