Четвер, 28.03.2024, 11:48 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Червень » 12 » Величний світ читання
Величний світ читання
Світ читання існує багато століть і має мільйони своїх вірних прихильників. Не дивлячись на те, що розквіт комп’ютерних технологій намагається витіснити паперову книгу, справжні читачі ніколи не відмовляться від задоволення погортати магічні сторінки звичайної книги, відчути запах типографської фарби, побачити титанічний труд письменника, котрий друкованими літерами намагається зробити світ кращим: відправити читача на далекі планети, познайомити з фантастичними істотами, допомогти знайти нових друзів, майстерним вихором закружляти читацьку уяву так, що починає здаватися, що не книгу читаєш, а дивишся фільм. А що може бути кращим, ніж читання книг літніми канікулами після веселого та насиченого новими знаннями, іграми та знайомствами дня? Саме на такі думки наводять бібліотекарі читачів, особливо маленьких, організовуючи екскурсії або індивідуальні консультації. Відвідували Бібліомістечко учні 1-4 класів,що відпочивали в літньому пришкільному таборі ЗОШ №10 «Орлятко». Такі екскурсії для малечі містили в собі елементи бібліографічних уроків: для 1 та 2 класів – «Структура книги», «Ельдорадо – країна казкових багатств», для 2 та 3 класів – «Запрошуємо на розмову про літературу довідкову», а також закріпили знання вікторинами «Сторінками казок» та конкурсами «Найуважніший читач». Цікаво провести час допомогли літні читання «Книга під сонцем», які пройшли у приміщенні бібліотеки для дітей загонів «Смайлики» (ЗОШ №10), «Чемпіон» і «Дружба» (ЗОШ № 9,8 ), а також на свіжому повітрі із загоном «Єралаш» (ЗОШ №10) пришкільного табору. 6 червня виповнилося 216 років з дня народження О.С.Пушкіна, тому до змісту читань увійшли найвідоміші казки письменника «Казка про царя Салтана», «Казка про мертву царівну» та «Казка про наймита Балду». Виставка-перегляд «Казки читаємо – багато знаємо» продемонструвала читачам літературні та народні казки, які є у книжковому фонді бібліотеки. Заходи,що організовує бібліотека під час літніх канікул, допомагають маленьким читачам не тільки із цікавістю провести вільний час, але й піднімають авторитет роботи бібліотеки в нашому місті. Дякуємо всім читачам, які люблять міську бібліотеку! Запрошуємо на літні читання!

Категорія: Бібліоканікули | Переглядів: 900 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0