Субота, 20.04.2024, 00:06 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Травень » 20 » Весна-пора натхнення!
Весна-пора натхнення!

Федоров Юрій Кузьмич один з постійних читачів нашої бібліотеки, яка допомагає знаходити творчі джерельця та підтримувати їх криштально чистими завдяки підібраній літературі по мистецтву. Він є ще й художником - аматором.

З теплим сонячним промінням до усіх художників приходить весняне натхнення, що виливається яскравими фарбами на звичайному папері. Ось і Юрій Кузьмич запросив бібліотекарів на презентацію своєї нової виставки робіт «Квітковий калейдоскоп». Кожний малюнок відбивається у душі  відвідувачів експозиції м’якими пелюстками знайомих квітів. Весна внесла приємний вітерець творчості кожній людині!

Категорія: Гості бібліотеки | Переглядів: 941 | Додав: tetyana | Теги: новини 2014 року, Федоров Юрій Кузьмич | Рейтинг: 1.0/1