Четвер, 25.04.2024, 19:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Квітень » 28 » Весну зустрічаймо!
Весну зустрічаймо!

Весна – гарна пора року. Люблять її діти й дорослі: за весняні струмочки, за ніжні проліски, за килим із шовковистої травиці, за ласкаве сонячне проміння, за повітря, напоєнне запахом молодого листя. Радо зустріли малюки старшої групи дитячого садочку «Дзвіночок» працівників міської бібліотеки.

Цього разу бібліотекарі провели з дошколятами захід «Весняночко-паняночко, де ти зимувала?». До дітей завітала справжня дівчина-весна, яка не тільки загадувала загадки, розповідала про весняні прикмети, але й весело спілкувалася. Бібліотекар Гук Л.П. прочитала дітям казку В. Сухомлинського «Весняний вітер» та оповідання О. Копиленко «Сади цвітуть».

Саме такі зустрічі розширюють не тільки світогляд дошкільників , але і сприяють залученню їх до читання.

Категорія: Співпраця з ДНЗ №12 «Дзвіночок» | Переглядів: 824 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0