Вівторок, 19.03.2024, 10:56 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Травень » 4 » Війна у пам’яті – у серці біль
Війна у пам’яті – у серці біль

З  буянням квітів і дерев, золотом і сріблом бойових нагород до нас приходить Перемога. Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане… Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.
            4 травня бібліотекарі бібліотеки-філії №4 завітали до Білицького  будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів (директор Коцар Катерина Іванівна) на свято «Будь славен, день святої Перемоги».

Ведуча заходу, культорганізатор Пилипенко Світлана Анатоліївна душевно, тепло та щиро привітала  всіх зі святом Перемоги. Учасники художньої самодіяльності подарували насолоду своїми виступами: психолог Бойко Анжеліна Олександрівна, музикант Краснопольський  В.В.,соціальний працівник  Калашнік І.С., Лемешкіна Т.Ф.

Родзинкою свята був виступ ветерана, учасника бойових дій Ревть Михайла Васильовича.

Звучали пісні:«Темная ночь», «Синий платочек», «В землянке», «Смуглянка», «Дороги», «День Победы».

Бібліотекарі  міської бібліотеки провели бібліографічний огляд  літератури біля книжкової виставки «Війна у серці, в памяті, в книжках». Вони привітали ветеранів та всіх присутніх зі святом , побажали здоров’я, миру та злагоди, і подарували книги  від користувачів бібліотеки.

Спасибі вам, шановні люди,
                        Прийміть низький уклін від нас.
                        Нехай здоров’я, щастя буде,
                        А серці радість в добрий час.

Категорія: Співпраця з Будинком-інтернатом | Переглядів: 600 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1