П`ятниця, 29.03.2024, 16:08 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Березень » 14 » Вшануймо Кобзаря
Вшануймо Кобзаря

Він був сином мужика    - і  став  володарем в царстві духа. Він був кріпаком - і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком – і вказав нові, світлі і вільні шляхи професорам і книжним ученим.   Так, це все про нього – Т. Г. Шевченка.

Доля  пересл1дувала його в житті, скільки лиш могла, та вона не зуміла перетворити золота у ржу. Доля не шкодувала йому страждань, але й не пожаліла  втіх, що били із здорового джерела життя. Та найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті - невмирущу славу і все розквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори. Отакий був і є для нас, українців, Тарас Шевченко – Великий Кобзар.

Юні читачі,для вас бібліотека-філія №4  пропонує книжкову виставку – вікторину «Тарасовими шляхами». Запрошує познайомитися  з  життям і творчістю Великого поета та художника.

Вшануймо пам’ять геніального  пророка, чиє живе слово лунає і сьогодні.

Категорія: Виставки | Переглядів: 1458 | Додав: tetyana | Теги: новини 2012 року, Тарас Шевченко, Виставки | Рейтинг: 5.0/1